2008 m. gruodžio 7 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #2 | Dovanų idėjos: Papai

Šį kartą "Sekmadienio pamokėlėje", vietoj senos pelargonijos ir manęs Jus pamokinti leidžiame vienai iš gerbtiniausių Lietuvos moterų, auksinio balso ir fantastiškų papų savininkei, POP scenos divai Nijolei. Tenka pripažinti, jog ši mergina vidine inteligencija ne ką nusileidžia net pačiai Godai Sabutytei, kuri, visgi, kol kas yra blogo autorių favoritė (didžiai tikėtina, jog apie ją dar galėsite paskaityti kituose pranešimuose).
Taigi, pasiruoškite itin informatyviai ir įdomiai pamokėlei, kurios metu išties nemažai sužinosite apie papų didinimą ir galbūt pagaliau susiprasite paklausti savęs: "kaip aš iki šiol galėjau be to gyventi?" - net nesvarbu, vyras jūs ar moteris, nes pamokėlė išties įtaigi.

Siūlome negailėti savo brangaus laiko, žiūrėti atidžiai ir iki galo, bei gerai pasvarstyti: argi silikoniniai krūtai nebūtų puiki Kalėdų dovana jūsų draugei, broliui arba seniai matytai plokščiakrūtei pusseserei, kuriai jau kuris laikas atsibodo grūstis į papinykus kojines? O štai jei tokią dovaną įteiktumėte savo padraikai vaikinui, tai ne tik sustiprintų jo pasitikėjimą savimi, nes nauji iškilumai neabejotinai nukreiptų aplinkinių dėmesį nuo jo, kaip įprasta, ne itin įspūdingų gabaritų apačioje, bet ir perkeltų jūsų sexualinį gyvenimą į visiškai kitą lygmenį - lovos reikalai pražystų margaspalve biseksualių potyrių puokšte.

taigi, Jūsų dėmesiui - Nijolė:

Komentarų nėra: