2008 m. gruodžio 28 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #5 | Kaip susitvarkyti su jo vaikais?


Įsivaizduokit situaciją: jūs jauna (maždaug 18-25), jis vyresnis (bent 20 metų). Jis turi vaikų iš ankstesnės santuokos (santuokų), kurių (vaikų) amžius svyruoja nuo 0 iki 30.

Ši situacija su tam tikromis variacijomis ne kartą yra tapusi galvos skausmu man ir kolegei p. stumokliui, todėl turime nemažai patirties, kuria norėtume pasidalinti su mielais blogo skaitytojais.

1. Jei norite palaikyti tikrai šiltus ir artimus santykius su jo atžalomis, pasistenkite, kad jie vadintų jus mama. Nors iš pradžių gali būti šiek tiek sunku priprasti prie to, kad 17-30 m. jo sūnūs į jus kreipiasi mama bei, ieškodami šilumos ir paguodos, glaudžiasi prie krūtinės, greitai pajusite, kad jūsų ryšys tampa tvirtesnis. Tuo pačiu sutvirtinsite ir savo bei mylimojo santykius.

2. Jei jo vaikučiai jūsų nekenčia, nenori vadinti mama (dažniausiai girdite juos sakant "ta kurva"), nepriima į draugus one.lt, nuteikinėja savo tėtį prieš jus, galite imtis kitokios taktikos, kurią mes su p. stumokliu perėmėme iš meksikietiškų serialų. Paprasčiausias situacijos sureguliavimo būdas yra po jūsų draugo vaikučio pagalve padėti kokią nors brangenybę, tuomet pasiskųsti antrajai pusei, kad ji dingo, tada surasti brangenybę. (Geriausia, kad toji brangenybė būtų jūsų mylymojo dovana). Šia šlykščia intriga jūs priversite savo partnerį nepaisyti savo vaikų nuomonės apie jus.

3. Galite nupirkti jiems ledų.

Komentarų nėra: