2008 m. gruodžio 12 d., penktadienis

DĖMESIO! Konkursas!

Taip jau atsitiko, kad į mūsų su s.p. (sena pelargonija) nagus pakliuvo neįtikėtinai vertingas daiktas. Radę jį kelkraštyje pakeliui tarp p.c. Europa ir p.c. Panorama (dviejų, aišku po Akropolio, šiuo metu patraukliausių nepailstančių Vilniaus pramogautojų traukos taškų) niekaip negalėjome pasidalinti. S.p. tvirtai sugniaužusi kumštukus laikė vertingąjį daiktą, aš, savo ruožtu, iš visų jėgų bandžiau jį išlupti iš šiaip ganėtinai silpnų jos letenėlių. Tačiau po gero pusvalanduko tokio tampymosi Konstitucijos prospekto pašonėje, pagaliau nugalėjo draugystė. Pasitarę nusprendėme, jog radinys neturėtų priklausyti nė vienai iš mūsų, o atitekti Jums, mieli skaitytojai!! Todėl ir skelbiame šį konkursą, kurio nugalėtojas ir bus apdovanotas šiuo fantastišku DAIKTU!

Konkurso sąlygos itin paprastos:
  • Jums tereikia nusipirkti batoną (galite rinktis ir patį pigiausią, jis neturi būti skanus, svarbiausia, kad nebūtų supjaustytas riekelėmis);
  • pritaisyti prie jo įvairius atributus (rankytes, kojytes, reikiamus organus ir tt.);
  • nupaišyti (priklijuoti, išskaptuoti ar kitaip) jam kuo išraiškingesnį veidą, kuriame atsispindėtų: "aistra gyventi ir nuotykių geidulys";
  • savo gaminį nufotografuoti ir atsiųsti mums adresu uvmonologai@gmail.com iki kito penktadienio (08 12 19).

Laimės tas skaitytojas, kurio batonas po perdirbimo atrodys panašiausias į žmogutį (preferencijas teiksime vyriškai lyčiai) ir geriausiai perteiks minėtas emocijas.laukiame jūsų laiškų! nebijokite konkurencijos, pasitikėkite savimi, sėkmės!
p.s. pažymime, jog prizas tikrai vertas pastangų!
p.p.s. kartu galite siųsti ir savo arba savo ONE.lt draugų ero foto... žmogus, kurio foto mums pasirodys labiausiai ero, turės galimybę pavaišinti mus kokteiliu!1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

oj, cia gerulis :DD jau ruosiu batona :DD kiti nesivarginkit, as laimesiu :DDDDD~~~~~