2008 m. gruodžio 15 d., pirmadienis

Dovanų idėjos #2: Dick in the Box!

Nenumaldomai artėjant Kalėdoms, tarytum kokie diedai marozai, elektroniniu paštu kasdien gauname nesuskaičiuojamą daugybę Jūsų laiškų. Ne, ne visi mūsų skaitytojai yra begėdžiai savanaudžiai Kalėdų proga iš mūsų reikalaujantys įvairių paslaugų, didelė dalis tiesiog jaučiasi pasimetę - iki gražiausių metų švenčių beliko vos dešimt dienų, o dovanos brangiausiems ir artimiausiems žmonėms dar neišrinktos.
Kartu sulaukiame ir nemažai priekaištų dėl anksčiau siūlytos idėjos dovanoms - dirbtinių papų, mat pasirodo daugeliui tai atrodo pernelyg brangus, nelabai praktiškas, estetiškai, morališkai ar kitaip kaip ne itin patrauklus reikaliuxas, žeminantis moterų ir ypatingai dirbtinius papus įsidėjusių vyrų garbę ir orumą, bei keliantis fizinį diskomfortą. Na ką gi, nenorit - nereikia. Bet bėdoje mes Jūsų tikrai nepaliekam.

Taigi, pasukę galveles ir panaršę internete, siūlome jums, tiesa, šį kartą tik vyrams (nors išradingos moterys turinčios didesnės apimties krūtinę galėtų pabandyti modifikuoti idėją) savo brangiai merginai ar geram (geriausiam) draugui padovanoti labai nuoširdžią, nebrangią (kainuoja tik pakuotė) ir nebanalią, šiltą ir kartu intriguojančią dovaną iš širdies - Dick in the Box, kas išvertus iš anglų kalbos žargono skambėtų kaip "Varpa dėžėje".
visas dovanos paruošimo ir įteikimo "instrukcijas" žiūrėkite vaizdinėje medžiagoje:Tikimės jog Jūsų Kalėdos šiemet bus ypatingos ir Jūs, suteikę savo artimiesiems tiek teigiamų emocijų, neliksite neįvertinti!
Įspėjimas! nedera teikti bendradarbiams, per įstaigos Kalėdinį žiburėlį!

p.s. Jei turite priekaištų mūsų pranešimų sakinių struktūrai, pastebite daugiau nei 34 rašybos klaidas, ar siūlytumėte vartoti kitokius terminus (pvz. vietoje "varpa" vartoti žodį "sardelė", "peliukas" arba "skudutis") kaip visados rašykite mums adresu uvmonologai@gmail.com , į jūsų pastabas būtinai atsižvelgsime.

Komentarų nėra: