2008 m. gruodžio 11 d., ketvirtadienis

Skaitytojo laiškas

Štai kokį laišką gavome iš mūsų nuolatinio (nenorėjusio prisistatyti) skaitytojo:

Labas,
Jūsų blogą skaitau jau 2 dienas, nieko visai. Seniai norėjau vienu klausimu pasitarti su kuo nors, bet su draugais kalbėt apie tai nedrįstu, o panelėms sakyti irgi gėda. Kreipiausi į medikus, tačiau jų rekomenduoti vaistai man per brangūs. Anksčiau dar galėjau gyventi su šia problema, tačiau prieš savaitę šokiuose susipažinau su tokia mergina. Santykiai darosi rimti, vakar ji su manim pasisveikino stotelėj. Jei taip ir toliau, lemtingą akimirką gali paaiškėti, kad esu seksualiai neįgalus. (Taip, tai ir yra manoji bėda.) Ką daryti? Ko imtis??


__________________________________________

Mielasis anonime,

Jus kamuojanti problema yra sena kaip pasaulis, o būdų jai spręsti - galybė. Tačiau mes, atsižvelgdamos į Jūsų užuominą apie ne tik seksualinį, bet ir ekonominį neįgalumą, paruošėme Jums ir daugeliui kitų krizės nukamuotų vyrų tinkamiausią šios siaubingos problemos sprendimo receptą. Tai KRAKMOLAS:

Iš pradžių gal kiek netikėtai skambantis pasiūlymas išsikrakmolinti garantuotai turėtų padėti! Štai pagrindinis įrodymas:Taip, tai servetėlė. Kaip manote, kodėl ji tokia standi? Bingo! Ji buvo iškrakmolinta! Jei jums dar kyla abejonių, pažvelkite čia:Kaip manote, kas šiai staltiesėlei galėjo suteikti tokias pasitikėjimą savimi spinduliuojančias formas? Taip, tai vėlgi buvo krakmolas.

Jei jūs nebijote eksperimentuoti, o revoliucingos idėjos jūsų dinamiškame gyvenime reikalingos it gaivus vėjo gūsis nevėjuotą dieną, išbandykite krakmolą. Nebrangu ir efektinga. Sėkmės!

.

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

haha :D parodysiu savo vaikinui :)