2008 m. gruodžio 8 d., pirmadienis

Krizės akivaizdoje: darbo pasiūlymai #1


Ekonominės krizės akivaizdoje ne vienas lietuvaitis ėmė drebėti dėl savo brangios darbo vietos, ją jau prarado arba dar nesurado. Tačiau atidžiau panaršius Internete akivaizdu, jog situacija tikrai nėra tragiška, ypač jei esate tvarkinga, o galbūt net krūtinga mergina ar žavus blondinas šilko švelnumo subiniuku.
Šiandien Jums pateikiame keletą įdomesnių pasiūlymų, kur save realizuoti galėtų ne tik seksualios moteros, bet ir maži smailiaausiai žmogučiai, architektai ar šiaip entuziastingi jaunuoliai mėgstantys išdykauti su lėlėmis (skelbimų tekstai neredaguoti):

1. Simpatiškom tvarkingom merginom nuo 18 - 35metų nusifilmuoti erotinem filme .Galimybė siekti karjeros(!!!!).
Daugiau informacijos čia.

2.
ieskau architekto, arba projektu vaovo, geriausia su atestatu, as darau projektus, klientams, ir reikia parasu ant projektu, bylos paruostos pridavimui, reikia tik parasu, del kainos galima sudereti.
Tarkitės čia.


3. Reikalingi žmones dirbi Kalėdų seneliams (elfai, aut.past.)
Visa reikalinga informacija čia.

4. Siulomas merginai ar moterei erotinio pobudzio darbas Kaune ir uzsienyje turime ivairiu pasiulymu . Siulome geras salygas ,vakarietiskas atlyginimas ,apgyvendinima ir kelione apmokome.
Teiraukitės čia.

5. Siulau gerai apmokama darba uzsieni. Apgivendina 12.15 iki 01.15 reikalingi zmones diamontuoti gamikla ira perspektiva tolimesnem darbuij uzsieni tinka visi norintis dirbti jokiu apmokejimu uz idarbinima ir panasiai rasyk el laiskus geriau arba skambinkit.
Kontaktai čia.

6.
Naktianiam klubui Vilniuje reikalingos GO-GO ir TOPLESS šokėjos. Įmonė siūlo geros darbo sąlygos ir draugiška kolektyvą.Gera atlyginimą, norinčius galim apmokinti.
Susidomėję kreipkitės čia.


7.
Naujai statomam lėlių spektaklių skubiai ieškomi entuziastingi, kūrybiški bei iniciatyvūs jaunuoliai, norintys vaidinti su lėlėmis.Pageidautina, neakivaizdinio skyriaus studentai.
Daugiau info čia.

Komentarų nėra: