2010 m. vasario 13 d., šeštadienis

Sekmadienio pamokėlė šeštadienį #33 (Special Valentynkės edition) : kaip staigiai susirasti vaikiną??


Taip..regis gyvenimas nestovi vietoje - televizija jau (senokai) parodė visus 17 "Be namų negerai" sezonų, jūsų mobiliajame telefone atsiranda vis daugiau funkcijų, kurių nebesuprantate, sniegas krenta ir tirpsta.. Pažiūrėjusi į veidrodį matote toli gražu nebe paauglę, netgi ne jaunuolę, o solidžią middle-aged ledi, net mylinti mama į jus nebegali žiūrėti be ašarų akyse..
Ir štai apsisukus metų ratui, Jūs vėl sulaukėte didžiausio savo košmaro - meilės dienos. Kasmet ji vis labiau slegia Jūsų širdutę, vis mažiau patraukli atrodo mintis su būriu kitų vienišaujančių hienų eiti į Brodvėjų (taip taip - jis vėl atvėrė duris!) bergždžiai šaudyti akutėmis apsiklijavus skruostukus ir kitas kūno vietas širdutės formos lipdukais (ne paslaptis - jūsų pozicijas čia jau seniai užėmė kur kas jaunesnės ir su tikrais krūtų implantais, o ne oldskoolinėmis kojinėmis liemenukuose).


Todėl nusprendėte - Jums žūt būt reikia susirasti vaikiną... Sakote - neįmanoma, juk iki Valentynkės liko tik viena diena???
Na.. tiesiog sekite mūsų patarimais:

1. Pradėkite nuo meditacijos. Pabandykite atsikratyti bet kokių minčių. Ištrinkite iš galvos visus beverčius ir klaidinančius vyro išvaizdos ir charakterio tinkamumo kriterijus. Nuo šiol Jūsų kriterijus tik vienas - kad vyras SUTIKTŲ su jumis bendrauti (idealiu atveju - laisva valia).

2. Ilgai ilgai žiūrėkite į ŠIĄ nuotrauką ir bandykite įsivaizduoti, kad joje esantis vyras jums patrauklus (taip pat ir kaip asmenybė).

3. Be abejo privalote apsirengti itin sexualiai. Pamirškite bet kokius kompleksus.

4. Rašykite į sms pažintis (geriausia - Baltijos TV). Paminėkite, kad galite paremti materialiai, pabrėžkite, jog esate liekna (nesumeluosite - juk tai subjektyvu). Jei nieks neatsilieps, rašykite pati. Būkite kantri ir atkakli.

Sėkmės! <3

1 komentaras: