2010 m. vasario 7 d., sekmadienis

Iš archyvų: Tikroji tiesa apie slaptąjį kalėjimą Lietuvoje

Melo kojos trumpos. O Senos Pelargonijos irgi. Ne tik kojos, bet ir rankos. O ir plaukai nušiurę. (Čia tik tarp kitko. Tikroji įžanga yra pirmasis sakinys.)

Nors ir kaip Plieninis Stūmoklis priešintųsi ir naktimis man skambintų piktai švogždama, krengždama, grasindama susidorojimu ir dainuodama lady gaga dainas, negaliu neatskleisti vienos juodžiausių jos paslapčių. (Tai, kad ji sugeba liežuviu paliesti kaktą, visi jau seniai žino). Esu įsitikinusi, kad teisingumas ir tiesa turi triumfuoti!

Neįtikėtina, tačiau taip, tai ji, atrodytų nekalta, tyrų akių ir tvarkingai nuskustų ūsų mergina buvo pagrindinė pastaraisiais mėnesiais Lietuvą krėtusio slaptojo cėžėvė kalėjimo skandalo kaltininkė! Iki galo neaiškiomis aplinkybėmis ši užsimaskavusi klastūnė ir šaltakraujiška tironė be Lietuvos valdžios aukščiausiųjų pareigūnų žinios ir sutikimo (!!?), pažeisdama įstatymus ir tarptautinę teisę, susitarė su vienos didelės valstybės slaptosiomis tarnybomis ir, pati pilotuodama lėktuvą, iš už Atlanto vieną po kito Lietuvon gabeno (terorizmu) jai įtartinais pasirodžiusius asmenis. Iš pradžių juos laikė rūsyje, vėliau pergabeno į sodo namelį, kol galiausiai įrengė patalpas kažkur Rūdininkuose, kur šiuos žmones tardė, kankino ir, bala žino, ką dar jiems darė.

Pavyko gauti tik vieną TIKRĄ IR NENUGINČIJAMĄ šio kraupaus nusikaltimo įrodymą - šią nuotrauką. Joje galite matyti Plieninį Stūmoklį su savo budeliška kalėjimo prižiūrėtojos apranga ir botagu, kuris greičiausiai buvo naudojamas kaip kankinimo įrankis tardant kalinius.


Senesni įrašai "Iš archyvų" serijoje:

Ulbančios Volungėlės Holivude

Senos Pelargonijos atostogos su Stano

Senos Pelargonijos 15 min. šlovės

2 komentarai:

plieninis stūmoklis rašė...

nu, Pelargojina, palauk... PoPoPOpoker feiss POPOPOker feis! lauk skambučio naktį, išdavike! P-p-p-poker feis! mum mum mum Maahh!

dangel smith rašė...

wow. nice costume. very lovely!


Seattle Real Estate