2009 m. spalio 4 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #30 : Kaip suvilioti Gediminą Jaunių?


Sveiki sveiki, kadangi Sena Sena Pelargonija pagaliau išsiblaivė ir netikėtai tėškė įrašiuką, atskeidžiantį visas mūsų ilgos tylos priežatis, pamaniau, jog atėjo laikas ir man trumpam atsiplėšt nuo ne tokios jau ir romantiškos Jurbarko kasdienybės..

Suformuluoti temą naujai Sekmadienio pamokėlei visai nebuvo sunku! Tai, kad beveik 96% google užklausų, kurias įvedę į savo paieškos laukelius skaitytojai patenka ir į mūsų blogą, yra vienaip ar kitaip susiję su Gediminu Jaunium ("gediminas jaunius sex", "gediminas jaunius suvilioti", gediminas jaunius ero foto" ir tt.), neginčijamai reiškia, jog šiuo metu jis visiškai objektyviai yra pats geidžiamiausias vyras Lietuvoje.
Kad nebesikankintumėte, panelės ir vaikinai, tėškiame Jums pluoštą patarimų, kaip pasiekti, kad Gedas taptų Jūsų gyvenimo palydovu:

foto: TV3

1. Visų pirma, svarbu kuo dažniau atsidurti ten, kur yra Gediminas. Būkite pasiruošus/ęs: apnuoginkite bent vieną šlaunį, pilvo lašinius tampriai suveržkite pakavimo plėvele, papūskite lūpas. Būtinai pasipuoškite - privalote būti ne mažiau gražus ir stilingas nei yra Gediminas.

2. Tapkite žvaigžde - apsinuoginkite ir eikite padainuoti į TV. Prieš tai būtinai nusidepiliuokite kiaušinius ir nusiskuskite krūtinę.

3. Tiesiai šviesiai pasiūlykite Gedui tapti Jūsų vaikinu - pažadėkite apmokėti jo komunalines išlaidas, nupirkite gražių drabužių. Kasdien gaminkite 'low fat' patiekalus, girkite jo figūrą ir akis.

4. Demonstruokite intelektą. Daug skaitykite - neapsiribokite vien žurnalu "Panelė", būtinai bent du kartus perskaitykite ir Paulo Coelho "Alchemiką". Nepamirškite visiems pabrėžti, kaip ši nuostabi dvasinga knyga pakeitė Jūsų gyvenimą.

5. Rašykit jam laiškus, sms žinutes. Jei šiuo metu sėdite kalėjime, pasistenkite tai nuslėpti tol, kol galutinai papirksite Gediminą romantiškais eilėraščiais.

Linkime sėkmės!

foto: Posh.lt

Komentarų nėra: