2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis

Pastarųjų dienų kronika (100-asis įrašas!)

Sveiki, kiškučiai ir patelnės!

Medžiai ir krūmokšniai it povų uodegas jau kedenasi lajas ir vis įnirtingiau beria žemėn krūvas margaspalvių plunksnų. Vis daugiau tų iš sielvarto sudžiūvusių organinių pamestinukų vėjo negailestingai plakami blaškosi gatvėmis, o praeivių paspirti apsiverkia balose.
Atėjo ruduo. O su juo ir vasara baigėsi, taip išeina.

Taigi, praėjo trys dienos nuo tada kai praėjo penkios dienos nuo tada kai praėjo keturiasdešimt dvi dienos nuo tada kai parašėme paskutinį įrašą. Per tą laiką mūsų gyvenimai apsivertė 11 laipsnių kampu.

Visų pirma, Plieninis Stūmoklis po ilgų dvasinių klajonių, pavojingų fanatiško misticizmo priepuolių bei periodiškų kelionių į Indiją pagaliau atrado sielos ramybę, įsiliedama į munistų susivienijimo bažnyčią. Masinėje vestuvių ceremonijoje ją sutuokė su vyru iš Laoso ir jie su 3 jo vaikais persikėlė gyventi į Jurbarką. (Čia galėtų būti sekmadienio pamokėlė kaip lengvai susirasti dvasingą vyrą.)

Visų antra, manęs nepriėmė į munistų susivienijimo bažnyčią, nes išsiaiškino mano kėslą.

Visų trečia, abi nuo rugsėjo vėl esame studentės (Pilieniniui S. kiek sudėtingiau važinėti į paskaitas iš Jurbarko, tačiau vyras ją labai palaiko. Nupirko kelias kanceliarines priemones).

Ištrauka iš konspektų © d

Visų ketvirta:


Visų penkta, nelabai buvo laiko rašyt, nes labai daug gėrėm.

4 komentarai:

komunalinis rojus rašė...

atrodo zinau, kur susikloste "visu penkta" situacija :P

sena pelargonija rašė...

Nu čia dabar! :D Nieko tu nežinai! :PPP

Ruta rašė...

Sveikinu su gimtadieniu

komunalinis rojus rašė...

cia tik tau taip atrodo! :P