2009 m. spalio 13 d., antradienis

Gatvės super groovy funky cool mada #2

Įsismarkavus rudenėliui ir speigams vis labiau geliant spenelius, savo mados rubrikėlėje malonu vėl prisiminti vasarą... Šį kartą pristatome Jums Svajūną! Tiesa, nors šį šaunuolį kadaise pagavome ne gatvėje, o vieno populiaraus Lietuvos kurorto paplūdimyje, jis nedvejodamas patikino, jog minimal (kaip jis pats įvardino) aprangos stilių karštomis vasaros dienomis drąsiai propaguoja ir didmiesčiuose.

Paradoksas - tą kartą netgi ne mes, o pats Svajūnas mus užkalbino! Nedrąsiai tiesdamas savo fotokamerą paprašė, kad nupaveiksluotume jį prie dirbtinės palmės, kuri įbesta netoli tilto puošė paplūdimį ir visus ištroškusius egzotikos poilsiautojus tiesiog traukte traukė pozuoti išskirtiniam kadrui. Ir jau visai netrukus mes apie šį stileivą išsiaiškinome šit ką:
  • Nors mėgstamiausi Svajūno muzikos stiliai - techno, trance ir Reggaeton, gyvendamas su mama dažnai pasiklauso ir to, ką groja Pūko radijas. Visai tuo nesiskundžia ir didžiuojasi laikydamas save openminded (kaip jis pats įvardino) žmogumi.
  • Šiemet draugai kvietė Svajūną važiuoti į Roko naktis, tačiau Svajūnas atsisakė, nes nemėgsta nešvaros, palapinių ir sunkiai įsivaizduoja, kaip galėtų dvi paras neplauti galvos.
  • Svajūnas yra iš Kėdainių, todėl dažniausiai laisvalaikį leidžia "Vikondos" pramogų centre. Tiesa, bent kartą per pusmetį nuvažiuoti pašėlti i Exit jam yra a must (vėlgi, kaip jis pats įvardino)
  • Pagrindinį savo aprangos akcentą - masyvų TIKRO aukso medalį - Svajūnas pagal užsakymą nusikaldino pas dėdės pažįstamą auksakalį. Tiesa, dabar aksesuarą tenka nešioti atvirkščiai, nei sumanyta, nes gerojoje pusėje išgraviruotas buvusios Svajūno draugės vardas.
  • Buvusios Svajūno draugės vardas yra Oksana. Šiuo metu ji Londone.
  • Visiems skaitytojams Svajūnas labai rekomendavo dainą, kurią prieš savaitę buvo išgirdęs skambant draugo automobilyje ir netrukus nusilaudino (kaip jis pats tai įvardino) per skaipą iš to paties draugo: KLAUSYKITE ČIA.

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Rompe rompe rompe!