2009 m. birželio 21 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #26 | Kaip užsitikrinti nerūpestingą senatvę?

Visai netrokštate kada nors vadintis seneliu/močiute? Manote, kad su anūkais turėtumėte per daug vargo? Pasistenkite, kad jūsų vaikai užaugę taptų homoseksualūs! Tam viso labo prireiks:

1. Kuo daugiau viešosios informacijos, kurioje agituojama už homoseksualius santykius. (Čia kai tinkis vinkis ir dipsis stipriai stipriai apsikabina.)
2. Nuo mažumės vežkite juos į kiekvieną gėjų paradą. Nes nuo tokių vaizdų daugeliui žmonių visiškai pakrinka psichika, o visi vaikai neabejotinai užauga gėjais! Na, ar bent biseksualais tai tikrai. Dar kiti turbūt užsimano pakeisti lytį (nuo šito geriau atkalbėkit, nes net ir ne krizės sąlygomis tai labai brangiai kainuoja, taigi senatvės nerūpestingumui gali iškilti šiokių tokių kliūčių).

Štai ir viskas, jūsų vaikas užaugs homoseksualus. (Ar bent tokį įspūdį galimą susidaryti iš kai kurių visuomenės šviesulių pasisakymų. Nes juk ką čia tie genai, hormonai ir panašios nesąmonės... pfff...). Tiesa, paskubėkite, nes nuo 2010 m., uždraudus teigiamą informaciją apie netradicines seksualines orientacijas, gėjų Lietuvoje daugiau nebeatsiras. Ir šitą neįtikėtinai vulgarią pamokėlę reikės ištrint, nes kitaip pasodins vargšę seną pelargoniją į kalėjimą...


Komentarų nėra: