2009 m. birželio 7 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #25 | Kaip išvengti baudos už šiukšlinimą?Įsigalėję nauji įstatymai ir plačiai pasklidusios bauginančios istorijos apie negailestingai skiriamas milžiniškas baudas už šiukšlinimą privertė mus ne juokais sunerimti. Nors visada buvom labiau linkusios šiukšles rinkti, o ne mėtyti, širdelėse sukirbėjo abejonė: o maža ką... Tenka pripažinti, jog kartais savo nuorūkas rankutėse nešamės ne ilgiau nei 5 km ir, pakeliui neradusios šiukšliadėžės, galiausiai su nusivylimo ašaromis akyse nutrenkiam jas šalikelėn.

Tačiau nėra padėties be išeities! Šiukšlinimo pagundos galima išvengti išsiugdžius keletą vertingų įpročių:

1) Visų pirma, įpraskite užkandžius gatvėje valgyti kartu su pakuote. Nesijaudinkite, batonėlio "Manija" popierėlis tikrai nėra mažiau maistingas nei pats batonėlis!

2) Jeigu kramtote kramtomąją gumą, kramtykite ją tol, kol pavirs koše. Tada iškoškit per dantis, imituodami epilepsijos priepuolį (nepamirškite išraiškingų traukulių). Arba klijuokite į plaukus - tikrai neiškris.

3) Jei netyčia turite kokią itin nepatrauklią šiukšlę, ir aplink tikrai nėra jokių šiukšliadėžių, nesusigundykite jos tiesiog numesti. Atsargiai ir švelniai lyg porcelianinį puodelį šiukšlę padėkite šiukšlinimo vietoje. Jei kas priekaištautų, patikinkite, jog tuoj grįšit ir pasiimsit, bei paprašykit užmesti akį, kad niekas jūsų šiukšlės nepavogtų, kol neva trumpam užsuksite į parduotuvę. Sprukite.

4) Sudėtingiausia situacija - nuorūkos... Jas valgyti nemalonu, kišenėse jos smirda, o jei sakysit, kad pasidėjot - niekas nepatikės. Vienintelė išeitis yra staigiai susikišti nuorūką į šikną. Galima ir į draugo šikną. Hot, nasty and fun!

Visi kartu už švarų miestą!

3 komentarai:

m rašė...

muahaha, kaip prisižvengiau. ačiū :)

zimg rašė...

zavu savotiskai ;]

Anonimiškas rašė...

ačiū už patarimus :]. duotuoju momentu labai aktuali tema :/.