2009 m. birželio 15 d., pirmadienis

Be2gether 2009: kaip mes šventę šventėm


Olialia sexy koja

Šis Be2gether mums buvo jau trečiasis, tad drąsiai galime vadintis festivalio ekspertėmis. Nors muzikinių grupių ir potencialių būsimųjų vyrų pasirinkimas buvo kiek mažesnis nei praėjusiais metais, tačiau vistiek smagut smagutėliai praleidome laiką! Pateikiame išsamų reportažą iš įvykio vietos:

Mudvi su Plieniniu Stūmokliu ir dar dvi žavios mūsų draugės iš Vilniaus pasienio link pajudėjome penktadienį vakare. Plieninis Stūmoklis vairavo ir krimsnojo česnakines bandeles, kurios, pasak jos, turėtų atbaidyti įkyrius bučiuoklius (??). Aš tuo tarpu įsikibusi į rožančių meldžiausi, kad nustotų lyti. Mat per tokį orą greit nusitrina ir išblunka veido pimpinimosi priemonės, o per polietileninį apsiaustą beveik nesimato gepardinių raštų šortukų ir bliuzelės iškirptės, kuriai pagyvinti specialiai pirkau naują push up bra su daug vatos.

Tačiau lijo ištisai...

Privažiavusios pasienio zoną nutaisėme grėsmingas minas, slapčia besivildamos, kad pareigūnams pasirodysim įtartinos: bene apieškos?

Deja.

Po šios nerimastingos kelionės mums pagaliau atvykus į Norviliškes, turėjo groti Marijonas, tad stengėmės kuo ilgiau statytis palapines, o tuo pačiu ir suvartoti kuo daugiau alkoholio. Mat jau seniai esame pastebėjusios, kad kuo daugiau alkoholio suvartoji, tuo būna linksmiau.


Plieninis stūmoklis linksmina aplinkinius, apsimesdama vėžliuku

Greitai užsimiršom, kad lyja, beigi dar nežinojom, kad gyvensim ant skruzdėlyno, tad visos linksmutėlės per balas nupūkšėjom pasiklausyti Gogol Bordello. Patiko tikrai labai: šėlom, trypėm, vos botų nepametėm! Bet iki pat galo nelikom, nes visos netikėtai (ir sinChroniškai) pajutom, kad reikia eiti suvartoti dar šiek tiek alkoholio. Tą ir padarėm, atstovėjusios didžiulę eilę prie alaus. Tada dar ėjom į Sel bei Roni Size ir šokom šokom... Tol kol beveik išsiblaivėm, tad ir vėl reikėjo gert.


Sena Pelargonija ieško savo palapinės (rytas)

Grįžusios į palapinių miestelį, pradėjom šniukštinėti, kur čia galėtume įsipaišyt į kokią rytinę vakaronę. Ilgai ieškoti nereikėjo: visas kempingas buvo pilnas draugiškų šventininkų! Girdė ir dar išleist nenorėjo! Tai mes niekur ir nėjom, kol P. S. savo elgesiu su vaikinais nepradėjo kelti nerimo dėl josios dorovės ir aš nenuvilkau jos miegoti.


Šventininkas

Kitą dieną pabudome kutenamos skruzdėlyčių greitučių ir saulės spinduliukų. Nebelijo! Metėm lietpalčius į šoną, užsidėjom sexy bliuskas ir laukėm kol baigsis Jurgos pasirodymas. O tada jau ėjom koncertų klausyt! Iš to ką matėm šeštadienį, bent jau man asmeniškai labiausiai patiko G&G Sindikatas, Touch and Go ir Delorean. O daug ko nematėm, nes visai ir nenorėjom.


Sindikato smogikai užsukinėja bytą

Naktį nors ir nelijo, bet buvo šalta, tad glaudėmės kur daugiau žmonių, nuolat sukdamos ratus tarp mix in, los debilos, havanos ir tundros šokių aikštelių, kuriose tarsi netyčia trynėmės į šiltus žmonių kūnus. Galiausiai apšilom, tačiau didesnės praktinės naudos iš šio užsiėmimo taip ir nepešusios, nudūlinom link savo palapinių miegoti.Menas netikėtose erdvėse

Paskutinė diena buvo kupina liūdno pakuojamų palapinių čežėjimo, o gedulingi vėjo taršomų šiukšlių krūvų vaizdai kaskart į juos pažvelgus perverdavo širdį. Iš to liūdesio, kad festivalis taip greitai ir netikėtai ėjo į pabaigą, nuo pat ryto gėrėm. Mes norėjom ir toliau šventę švęst!

Tikimės čia būti ir kitąmet!


Balius baigtas - k***** namo

5 komentarai:

Ruta rašė...

ei, suintrigavot!!! gal as ne tokia cool, todel nesupratau, kas slypi po bucinukais: k***** ?

sena pelargonija rašė...

KŪRVOS!

nikodemas rašė...

po bucinukais... :D
smagus festivalio aprasas, aciu! ;)

Valdemaras rašė...

tagas uždėtas "bernai", bet tekste nė žodžio apie tai neužsiminėt. kokios čia paslėptos prasmės? gūglo apgaudinėjimas? psichologinis triukas?

sena pelargonija rašė...

Nikodemai, ačiū tau!

Valdemarai, pradžioje juk užsimenu apie nelabai didelį potencialių būsimųjų vyrų pasirinkimą, o tai yra tapatu bernams :)