2009 m. sausio 25 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #9 | Ką daryti, jei esate šlykšti asmenybė?"Šlykšti asmenybė - ne priežastis liūdėti", sako psichoanalitikė Plieninis Stūmoklis. (Vargu bau, kitos profesijos atstovas pasirinktų tokį pasąmonės gelmes kirbenantį ir keistas dviprasmybes suponuojantį pseudonimą).

Taigi šį kartą Sekmadienio pamokėlėje pateikiame edukacine prasme fenomenalų interviu su jau minėta psichoanalitike:

Sena Pelargonija: Neretai žmonės, turintys įvairių ydų, stengiasi jas paversti privalumais (moterys su barzda eina į cirką, nuplikusiems vyrams nereikia mokėti už kirpyklą). O kaipgi su šlykščia asmenybe? Kokie galimi pliusai?

Plieninis Stūmoklis: Šlykščios asmenybės neretai užima svarbias pareigas, taigi jei nežiopsosite, galite nemažai pasiekti politikos, verslo srityse. Tarp šlykščių asmenybių taip pat itin populiarios pakankamai perspektyvios pardavėjos-kasininkės, padavėjos, kontrolierės profesijos.

S.P.: Ar įmanoma šlykščioms asmenybėms pasikeisti? Galbūt egzistuoja tam tikra terapija ar gydymas, kurio metu bent jau minimaliai niveliuojami nepakenčiamiausi šlykščių asmenybių būdo ypatumai?

P.S.: Ne, deja, ne. Šlykščios asmenybės tuo ir šlykščios.

S.P.: Tad, ką patartumėt mūsų blogą skaitančioms šlykščioms asmenybėms?

P.S.: Nenusiminkite, būkite savimi... (juokiasi). Juokauju. Kuo daugiau bendraukite su kitomis šlykščiomis asmenybėmis: tokiu būdu nukentės mažiau nešlykščių asmenybių. Pasistenkite šlykštų būdą kompensuoti nepriekaištinga išvaizda. Jei įmanoma, iš namų eikite tik pačiais būtiniausiais atvejais.


Kalbėjosi Sena Pelargonija

Komentarų nėra: