2009 m. sausio 18 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #8 | Kur susirasti tikrai gražų ir fainą vaikiną?

Daugelis merginų, turinčių išlavintą estetinio grožio suvokimą ir subtilų skonį, susiduria su rimta problema: sunku rasti tikrai gražų ir fainą vaikiną. Na, kur gi jie slepiasi, klausia daugelis jaunų mergaičių, liūdnai liūdnai žvelgdamos į tolį.

Mūsų žiniomis, dažniausiai patys fainiausi vaikinai laiką leidžia gurkšnodami alų ir linksmai šnekučiuodamiesi laiptinėse, miškeliuose, automašinose arba prie automašinų. Tačiau kartais itin didelę jų koncentraciją galima išvysti ir tam tikro pobūdžio masiniuose renginiuose, vadinamuose riaušėmis. Ten ir patariame panelėms ieškoti bachuriukų.

Kad įsitikintumėt, jog nemeluojam, pateikiame keletą gražių vaikinų, kurie šį penktadienį apsilankė riaušėse, pavyzdžių:
(Šaltinis: 15min.lt)


(Šaltinis: Buržujaus rašinėliai)

Iš šių nuotraukų matome, kad vaikinai, aktyviai dalyvaujantys riaušėse, yra ne tik gražūs, bet ir faini, nes nebijo sukilti prieš sistemą.

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

uuuj, kokie simpatulkos :***

Anton rašė...

ce as pirmuoj fotkej pirmas is kajries. panos, kakie jusu numerei?

plieninis stumoklis rašė...

Mielas Anton'ai, rašyk mums adresu uvmonologai@gmail.com . Iškart pranešk kur ir kada norėtum su mumis susitikti, nereikės pinigėlių ant sms'ų švaistyt!:*
p.s. gal pažįsti ir antrą iš dešinės vaikiną?