2010 m. balandžio 7 d., trečiadienis

Žingeidukams 2!


Perskaičiusi savo gerbiamos kolegės, apsiskaičiusios intelektualės, išmintingos ir ištikimos draugės tiek ekonominėj krizėj tiek pakilime, koketiškos šmaikštuolės, raudonskruostės normalaus dydžio papų savininkės, ilgakasės nepriekaištingos reputacijos vaidilutės Senos Pelargonijos įrašą, kuriame ji stengėsi atsakyti skaitytojus varginančius klausimus (į kuriuos jie, google paieškos nukreipti į mūsų blogą, galėjo ir neatrasti atsakymo) neišvengiamai pastebėjau, kad keletoje vietų brangiajai mano poliglotei (???) pritrūko kompetencijos ir todėl buvo viešai kreiptasi į mane...

Nesmerkiu Pelargonijos (jos gyvenimas jau ritasi ketvirto dešimtmečio link, todėl, matyt, darosi vis sudėtingiau įsijausti į šiuolaikinio jaunimo aktualijas) ir skubu padėti - kadangi klausimų komentavimui liko nemažai, skiriu tam šį atskirą įrašą:

180. Ar galima nuleisti i siknaskyle (Pelargonija: Aš net nežinau, ar egzistuoja kažkokios etiketo taisyklės šioje srityje. Plienini, prašau pakomentuoti. Arba Lydeka!)

ats.: nerekomenduotina, jei nenorite, kad jūsų vaikai atrodytu TAIP .

181. Ar galima peni padidinti vaistais (Pelargonija: Taip, kiek žinau, galima. Esu gavusi ne vieną laišką nuo nepažįstamų gerų žmonių, kuriuose buvo kalbama apie tokio pobūdžio vaistus. Bet, kadangi ši informacija man tuo metu nebuvo labai aktuali, nesigilinau. Tik persiunčiau visiems savo pažįstamiems! Plienini, gal tu užmetei akį?)

ats.: kva kva kva, nusikvatosiu. Netikėkite Pelargonijos minėtais laiškais! Apgavystė ir pinigų švaistymas - tie BRANGŪS vaistai Jums visai nereikalingi! Tačiau (O stebukle!) Jums padėti gali kad ir paprastas aspirinas! Vienintelis būdas efektyviai penį padidinti vaistais - neišimtus iš pakuotės su lipnia juosta klijuoti penio išorėje. Taip galite pasiekti iš tiesų gluminančių rezultatų!

307. Ka daryti norint nusifilmuoti porno? (Pelargonija: Plienini?)

ats.: taip, teisybė. Galite kreiptis į mane, turiu buitinę videokamerą.


Iš paskutinių klausimų pasirinkau keletą (vis dar laukiame ir skaitytojų komentarų):

360. Kaip suvilioti vyra sms zinutemis?

ats.: Aš asmeniškai manau, kad tai neįmanoma. Gyvenime esu primaigiusi daugybę šmaikščių, intriguojančių ir labai viliojančių (mano supratimu) sms'ų, tačiau jas gavę vyrai toli gražu neatrodė suvilioti.

361. kaip tapti sexualiam vaikinu

ats.: be abejo iki maximumo pasididinkite penį (žr. atsakymą nr.181)

578. senoliu ismintis kaip suvilioti vaikina

ats.: menka paslaptis - mėnesinių kraujas. Galite derinti su degtine, pipirais ir papildomom pomidorų sultim. Taip bus lengviau sugirdyti.

365. kaip uzsiauginti gryba

ats.: ak Pelargonija, Sena klastūne! Juk tu vienintelė ŽINAI!

1 komentaras:

dangel smith rašė...

very interesting blog. thanks for sharing!


Seattle Real Estate