2009 m. kovo 15 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #16 | Kaip devalvuoti litą?

Tik išgirdusios gandus apie lito devalvavimą, mudvi su Plieniniu S. suskubom visas savo sūriu prakaitu ir kitais būdais uždirbtas santaupas pakeisti į stabilesnę valiutą. Deja, kad ir kaip skubėjom, visos suplukusios, šnopuodamos ir į visas puses drabstydamos drimbančias iš nasrų putas, įbėgusios į banką, po kitų gudročių apgulties, deja, neberadom nei eurų, nei dolerių, anei zlotų. Tačiau vis dar spėjom visas savo lėšas konvertuoti į Kazachstano tenges ir kelis Bulgarijos levus (jes!).

Tik nesupratom bajerio byyški, kodėl visgi nenuvertėjo litai??

Dėl tokios netikėtos tolesnės įvykių eigos pasijutome gerokai apsipazorinusios ir nebeturėjom daugiau už ką valgyt nes, pasirodo, tengėmis atsiskaityti negalima ne tik ma**moje, bet ir n**foje. Tiesa, kadangi Kalvarijų turguje vienai patikliai ir akivaizdžiai regėjimo sutrikimų turinčiai moteriškaitei pavyko prastumt tuos kelis levus, o pasinaudojus P. Stūmoklio išradingumu dar ir kokias 6 sagas, mes vis dar esame gyvos (jes!).

Tačiau, kadangi visas šis glaveckinis melo liūnas mus įskaudino iki širdies ir piniginės gelmių, mes nesiruošiam pasiduoti ir pačios ketinam devalvuoti litą! Mūsų nesustabdys jokie lito patikimumo įstatymai!Deja, kadangi pačios šia valiuta jau kelias dienas nebedisponuojam (vis dar gelbsti sagos), tai ir devalvuot ko neturim, tačiau jūs vis dar galit!

Tai visai nesudėtinga:
1. Metalinius litus lengviausia devalvuoti padėjus juos ant traukinio bėgių.
2. Popierinių litų devalvavimas dar paprastesnis: galima plėšyti, valgyti, sumesti į vėmalus.

Pasinaudoję šiais patarimais negrįžtamai devalvuosite savo litus! Tada visi mes, apgautieji, jausimės geriau, o ir Glaveckui gal nebus taip liūdna.

Komentarų nėra: