2009 m. kovo 16 d., pirmadienis

Rinkimams artėjant: Valentinas

Nemaža dalis Jūsų, žingeidžių ir Lietuvos elito gyvenimu besidominčių jaunuolių (senolių), tikriausiai su susidomėjimu skaitėte neseniai spaudoje pasirodžiusius pranešimus apie garsų Estijos fizionomijų specialistą, kuris neva pagal nuotrauką „gali pasakyti visas pagrindines konkretaus žmogaus savybes“ ir netgi leido sau vieną kokią tai Lietuvos ponią gražuolę išvadinti siurbėle.

Išgirdę šias naujienas, išnagrinėję gerbiamo esto metodą, susižvalgę ir patapšnoję viena kitai per kirkšnis, mes su Sena Pelargonija pamąstėm, kad per savo gyvenimą esame matę tiek pačių įvairiausių snukių, jog galėtume ne tik ne ką prasčiau veido bruožus sieti su charakterio savybėm, bet ir lengvai bei tiksliai nusakyti tiek žmogaus praeitį tiek ateitį.

Pasitarę, kaip kuo naudingiau galėtume panaudoti savo įžvalgumą, tuojau pat griebėme vieno iš kandidatų į prezidentus fotografiją ir skubame jums pranešti, ką įskaitėme (be abejo su viltimi, kad tai jums padės pasirinkti savo širdies prezidentą lemtingąją rinkimų dieną)

Jūsų dėmesiui - Valentinas:

Kad neapkraučiau Jūsų detalėmis, trumpai komentuoju 4 charakteringiausius Valentino fizionomijos bruožus:

1. Godžiai kilstelėtas antakis. Žmonės turintys vadinamąjį "godulio antakį" pagal populiariąją psichologiją yra linkę į godumą.
2. Pasalūniškai užkritęs akies vokas. Pasalūniškai užkritę akių vokai dažniausiai reiškia ne ką kitą, o žmogaus polinkį tykoti (nežinia ko) tamsiose tarpuvartėse.
3. Nosis, po kuria auga pašaipus ūsas. Nosis, po kuria išauga šitoks ūsas dažniausiai linkusi į nervingą ir sunkiai valdomą pašaipų šnopulį (atkreipkite dėmesį, kaip tai nereprezentatyvu!)
4. Žaismingai apipešiotas viršugalvis. Įtariame, kad toks žaismingas viršugalvis yra tikrai ne natūrali gamtos dovana, o grynai įvaizdžio specialistų Valentinui rekomenduoto gudraus apipešiojimo manevro pasekmė. Viešųjų ryšių specialistai tokį viršugalvio apipavidalinimą dažniausiai rekomenduoja žmonėms, kurie nori atrodyti valiūkiški, jaunatviški ir vaikiškai nuoširdūs. Šis įspūdis 90% atvejų yra apgaulingas.

Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į įtartiną neatitikimą tarp šaltų bruožų veido ir švelnaus šio kandidato vardo. Nežinau, kaip jūs, bet mes jį vis netyčia pavadinam Borisu.

Taigi, rekomenduojame atidžiai perskaityti šias profesionalias įžvalgas, kurias pateikdamos stengėmės išlikti nuo neutralesnės, nespalvinti Valentino portreto nei labai teigiamom nei neigiamom spalvom, atsiriboti nuo asmeninių simpatijų/antipatijų ir bet kokio politinio angažuotumo, bei palikti kuo daugiau erdvės jūsų pačių interpretacijoms.

P.s. Jau dabar galėtume pasakyti, ar Valentinas taps prezidentu ar ne, bet Jūs patys pagalvokit.

3 komentarai:

sena pelargonija rašė...

Aš tai stengiausi ne tik per kirkšnis tau tapšnot!

plieninis stūmoklis rašė...

Ačiū tau už tai!

plieninis stūmoklis rašė...

:-|