2009 m. vasario 8 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #11 | Kaip neišvaizdžiam vaikinui susirasti merginą


Jau vienuoliktą savaitę nekantriai laukdami ulbančių volungėlių sekmadienio pamokėlių, musų blogą skaitantys vyriškos lyties asmenys sunerimo. kodėl jūs patariate tik merginoms?”, “o kaip vaikinui prarasti nekaltybę?”, “kaip priversti merginas su manimi sanguliauti??”, “o ka daryti jei as visai ne erotishkas?”… Tokių ir panašių klausimų buvo kupini abu laiškai, užplūdę mūsų pašto dėžutę.

Taigi šiandien skubame patarti, kaip susirasti merginą neišvaizdiems vaikinams:

1. Visų pirma, jei esate negražus, dar skaistus ir apskritai bijote bendrauti su merginomis, jums reikės šiokios tokios treniruotės. Tinkamiausios treniruotėms vietos yra PC Akropolis, Prospekto pabo prieigos ir Savanorių prospektas. Dažnai stoviniuokite šiose zonose ir kalbinkite merginas. Galite naudoti tokias populiarias frazes: “ Ė, panelės, tai kur traukiat?”, “Ė, labukas, katytės (žiurkytės, kinivarpos)!”, “Oho, labas, kokie papai!” ir pan. Kai jausitės pakankamai drąsiai galėsite eiti į klubą.

2. Norėdamas pakabinti merginą klube, venkite gatvei tinkamų banalių frazių (tokios čia tinka nebent išvaizdesniems vaikinams). Geriau pasistenkite sukelti jos gailestį. Šokite nerangiai, atrodykite kvailai, pasistenkite, kad visi iš jūsų juoktųsi. Apsiliekite marškinius alumi ir jos akivaizdoje apsiverkite. Papasakokite jai graudžią istoriją iš mokyklos laikų, kai buvote dar didesnis nevykėlis ir šitoks negražus. Pakvieskite ją į pasimatymą.

3. Jei užsirovėte ant beširdės merginos - bandykite kitą taktiką. Nupirkite jai kokteilį, tada dar vieną kokteilį, dar vieną,o kai ji apsvaigs, trinkelkite į dantis ir vežkitės ją namo. Merginoms patinka turtingi ir valdingi vyrai. Beje, naudodamas šią taktiką nesibaiminkite ir eikite tiesiai prie pačių seksualiausių klubo merginų, būtent jų širdeles labiausiai virpina savo kompleksus pinigais ir agresija kompensuojantys vyrai, o nepatraukli išvaizda retai būna kliūtis.

Na štai jūs jau susitikinėjate su mergina. Dabar svarbiausia išlaikyti santykius, kai aplinkui sukiojasi tokia gausybė ne tokių baisių kaip jūs vaikinų. Patikėkite, tai nėra taip sudėtinga kaip atrodo:
Nemažai merginų paveiktų gražaus kūno kulto taip pat nepasitiki savimi, todėl norėdamas, kad ji jūsų nepaliktų, užuot stengęsis atrodyti gražiau, bandykite priversti merginą pasijausti negražia ir netgi jūsų neverta. Suraskite kuo daugiau priekabių - nuolat jai prikaišiokite storas šlaunis, kreivus dantis, per mažą krūtinę, džono travoltos smakrą. Kreipkitės į ją įžeidžiančiais epitetais: “ė, dūra”, “oi tu višta perekšle”, “ak tu karve neraliuota”, “atnešk alaus, tu susiraukšlėjusi šikna”. Kasdien jai priminkite, kokia ji turi būti dėkinga likimui, kad jūs teikiatės bendrauti su tokia uroda ir ji amžinai liks su jumis.

Sėkmės.

1 komentaras:

super leidi rašė...

nu jej mane wajkinas susiraukslejusia sikna wadintu, taj tikraj alaus jam nenesceu! wat! :P