2009 m. vasario 7 d., šeštadienis

Penktadienio flešbekas| Don't stop me now!

Tai, jog kad ir kaip mėgtume įvairią elektrūškę ir sexy hauzą, mes su Sena Pelargonija esam ir didžiulės roko muzikos gerbėjos nėra jokia paslaptis. Dėl šios priežasties vakar neatsispyrėm pagundai apsilankyti viename iš mūsų numylėtų ir jau ne vienerius metus sapnuose lankančių, sexualiausių pasaulyje, gražių it trys apolonai dydžėjų Metal on Metal organizuojamų vakarėlių skambiu pavadinimu 'Šok Rok'. Šios serijos vakarėliuose dalyvavome jau ne vieną kartą ir jei ką prisimindavom, tai tie prisiminimai būdavo visai malonūs. Taigi stipriai prilupę žalių devynerių (kurios, beje, yra rudos) jau prieš 23 val (taupumo sumetimais) prie klubo durų grūmėmės su piktu apsauginio žvilgsniu, kuriam, mat, mes iš pradžių pasirodėm nepakankamai gražiai apsirengę, o tokie lankytojai jokiam klubui garbės nedaro. Na ką Jūs! - drąsiai atsikirtome mes, nusimetėm savo neišvaizdžius paltukus ir puolėm kratyti iškilias krūtines taip, kad vos vata neiškrito. įleido ir dar nuolaidą padarė, ble (nu ok, ne, bet galėjo ir padaryt, tokioms šaunioms tiloms tekiloms).

Vos įpuolę vidun godžiai išplerzom prie baro, nes jautėmės kokios tai nedasimušę, o mums tai yra didžiulis SIAUBAS. Gėrėm vieną puslitrį alaus po kito, ėjom skolintis iš pažįstamų pinigų ir toliau gėrėm. Ne paslaptis yra ir tai, kad tuo pat metu dar spėjom geidulingai apžiūrėt jaunuolius, nes kaip ir paskaičiavom, kad čia bene paskutinė proga nusikabint po bachūriuką valentynkei, negi paskui gatvėj gaudysi :( bet kad tie kliokvarniai (???) pasirodo visi buvo moksleiviai, be to, dėl nesuprantamų priažasčių, mes jiems visai nepatikom. Vienas dar kažką mum sakė apie alkoholizmą ir senas kūrvas, tik nesupratom kur čia tos kūrvos ir kodėl mums tai turi rūpėti.

Po nesėkmingų jaunikių paieškų nusprendėm eit prie pulto bandyt paviliot Džiugą aka Kym Wild, bet kad ir tas į mus nežiūrėjo, tiesa, mum net du kartus pavyko grybštelt jo užpakalaitį, kai jis neapdairiai ėjo pro šalį. Tai laikom bene didžiausiu vakaro pasiekimu.
(c) Denis, DJscene

Jei apie muziką, tai tikrai žinom, kad kažkuriuo metu grojo Franz Ferdinad 'Take me out', nes šiandien kažkas į youtubą įdėjo filmuotos medžiagos. Na tai kadangi mums šita daina patinka, gal ir visa kita buvo nieko... kaip sakoma "xuj znajet".

Apie 4.00 Sena P. tyliai užsnūdo kamputyje tarp dydžėjų pulto ir sofutės, švelniai apsikabinusi savo karlsbergo buteliuką. Už tai mus ir išvarė. O ką veikėm paskui, mums dar niekas nepapasakojo, pačioms labai įdomu.
Ai dar tikimės, kad į vakarėlio galeriją nepakliūsim. Meluoju, aišku norėtume pakliūti, gal tai padėtų mums išgarsėti.

1 komentaras:

elmertas rašė...

smagi apžvalga xDDDDD