2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #20 | Kaip atskirti Antaną Bosą nuo pelėdžiuko?

Išėjote pasivaikščioti miesto gatvėmis ar palakstyti miško takeliais ir staiga priešais jus išdygsta garbus verslininkas, buvęs LR Seimo narys Antanas Bosas. Įgimtas mandagumas ragina jus pasisveikinti su Antanu, išmintingas šio vyro veidas jums kelia pagarbų pasitikėjimą, staiga pajuntate magišką trauką jo neeilinei asmenybei... Tačiau staiga sutrinkate! Ar jūs kartais neklystate? ar neapsikvailinsite prieš save patį ir kitus atsitiktinius praeivius? Ar tai tikrai Antanas, o galbūt tai tiesiog prašalaitis pelėdžiukas?
Iš tiesų identifikuoti Antaną tikrai ganėtinai sudėtinga, tačiau nieko nėra neįmanomo, jei naudositės mūsų patarimais ir savo intuicija. Visų pirma įsižiūrėkite į šias nuotraukas:


Ne, įsižiūrėkite atidžiau! Iš tiesų Antaną Bosą matote pirmojoje fotografijoje. Iš šukuosenos, antakių ar akučių tikrai sunku pasakyti kas yra kas, todėl tikslinga atkreipti dėmesį ar jūsų sutiktasis ryši kaklaraištį ir avi batus - pelėdoms tai nėra būdinga, tuo tarpu gana charakteringa Antanui.
Dar vienas būdas yra staigiai ir netikėtai šūktelti :"Antanai!" - labai tikėtina, kad į tokį jūsų šauksmą sureaguos būtent pelėdžiukas, nes Antanas turėtų būti užigrūdinęs ir abejingas tokiems įkyruoliams kaip jūs.
Vietoje vardo taip pat galite sušukti: "Vagis!", "Niekšas!", "Ožys!" ar kokį kitą nekaltą, tačiau visų esamų ar buvusių Seimo narių ausiai artimą žodelį. Pelėdai toks jūsų išsišokimas būtų nė motais, tuo tarpu Antanas turėtų droviai nurausti ir nudelbti akutes žemėn.

Linkime, kad apvaizda būtų jums palanki ir anksčiau ar vėliau pagaliau sutiktumėte Antaną. Nepražiopsokite!

2 komentarai:

sena pelargonija rašė...

prašalaitis pelėdžiukas :DDD

Anonimiškas rašė...

:DDD eina sau - diena prasviesejo! aciu volungeles!