2009 m. liepos 12 d., sekmadienis

Sekmadienio pamokėlė #28 | Kaip ištverti vasarą be atostogų?

Vos prieš porą mėnesių mane ištiko netikėta bėda - po ilgų ir malonių krizės dovanotų nieko neveikimo savaičių susiradau darbą. Deja, tai nėra išsvajota konsumatorės veikla - nors visada žinojau, kad būtent konsumuoti kokteilius ir maloniai bendrauti su vyrais prie baro yra mano pašaukimas, koją vėl pakišo tas nelemtas prigimtinis nepatrauklumas... Todėl dabar kiekvieną mielą dieną grįžtu nusiplukus kaip ponis Basanavičiaus gatvėj, ant kurio kupros vos už 10 Lt. visą pusvalandį smagiai vėžinosi V.Katunskytė. Mano baltas rankeles nusėjo pūslės, akys pasruvo krauju, sulūžo vienas šonkaulis ir sutriko virškinamojo trakto veikla. Kas baisiausia - artimiausios atostogos numatytos nebent kokį lapkritį. Bet argi verta nusiminti? Vasarą be atostogų taip pat galima ištverti:

1. Visų pirma stenkitės kuo daugiau gadinti orą. Jei oras bus pagadintas, jums bus daug ramiau ir maloniau sėdėti darbe.
2. Sukiršinkite savo draugus. Taip jie neturės su kuo atostogauti ir nepaliks jūsų vieno/os šiose betono džiunglėse. Geriausia šiuo atveju skleisti įvairius gandus (pvz. vienai draugei pasakyt, kad kita draugė sakė, kad ji yra dūra, o tai kitai pasakyt kad ana draugė sakė, kad ji yra dūra ir dar kad jos nušiurę plaukai primena bebrą).
3. Pasistenkite kuo mažiau būti lauke ir net žiūrėti pro langą - iš namų išeikite tik eidamas/a į darbą, kabinkite paklodes ant langų, apskritai su niekuo nebendraukite, kad netyčia neišgirstumėt kokių nuotaikingų pasakojimų apie vasaros nuotykius.
4. Surenkite didelę šventę. Prisipirkite daug gurmaniškų užkandžių, šampano bei degtinės. Aktyviai reklamuokite savo šventę feisbuke, tačiau nepakvieskite nei vieno draugo. Nusifotografuokite su šampano taure ir plačia šypsena (jei turite fotošopą, galite įkomponuoti ir Jurgį Didžiulį), po šia nauja profile picture parašykite, kad visi nedalyvavę jūsų ultramadingame vakarėlyje yra labai lame. Po šio išpuolio vistiek neturėtumėte su kuo atostogauti, tai geriau jau dirbti....
5. Už santaupas nusipirkite biuletenį (aut.past. nedarbingumo lapelį)

Geros Jums vasaros!

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

yay, taip ir darysiu ;_____;