2009 m. sausio 6 d., antradienis

Donalda, mes su tavimi!

Šiandien Alfa.lt paskelbė straipsniuką, pavadintą "TPP frakcijos seniūnas Dinius: tikiuosi, ne musulmonų šalyje gyvename". (nuoroda)

Perskaičiusi tokią antraštę kiek sutrikau. Pradėjo trūkčioti kairė akutė. Galvoju kas gi tas Dinius. Din din din, suskambo galvoje (net nutilo prieš tai ten skambėję švelnūs 69 danguje merginų balsai). Pasirodo Diniaus, besisvaidančio tokiomis Šustausko arba netgi Valinsko vertomis frazėmis, balsas ne ką mažiau švelnus. Tiesiog saldus it medus:


(Visai ne į temą šita daina, gal geriau nežiūrėkit.)


Pasidžiaugus vokalu ir perskaičius straipsnį paaiškėjo, kad Seimo narė Donalda vis dar dainuoja už pinigus. Jos kolega šiuo atveju bando įtikinti visuomenę, kad šis jos užsiėmimas yra teisėtas. Diniaus minties, kurios labai jau intriguojanti pradžia pateikta straipsnio pavadinime, pilna formuluotė skamba taip:

„Tikiuosi, ne musulmonų šalyje gyvename, kur moterims kažkas neleidžiama, kur yra geros profesijos ir kur yra blogos profesijos“.

Ehehehehei! Mes, ulbančios volungėlės, esame sukrėstos tokios baisios diskriminacijos! Pasirodo Seimo narėms moterims neleidžiama turėti profesijos, kurią kultyvuodamos jos galėtų prisidurti prie Seimo nario atlyginimo! Kaip tai?? :|


O štai ir pati Donalda! Nuotraukos necenzuruota versija čia . Griežtai draudžiu žiūrėti jaunesniems nei 18 metų žmonėms. Jei visgi pažiūrėjote (savaime suprantama tokiu atveju jums daugiau nei 18), nebūkite suklaidinti: profesija, apie kurią čia kalbame yra dainininkė! Kitu atveju musulmonams tikrai nepatiktų.)

Komentarų nėra: